Imbolková koláž

Včera jsme se sešly s kamarádkami a společně v ženském kruhu jsme tvořily nástěnky vizí. Já se s vámi chci o svůj zážitek podělit, abych vás třeba inspirovala.

Je čas Imbolku, což je skvělý čas právě pro stanovení nových cílů a inspirací.

Povídaly jsme si o tvoření tabulek podle Feng-shui, kde se tvoří podle témat jako je rodina, bohatství, cesty, cíle apod. Nakonec jsme zvolily intuitivní přístup a navzájem si v tvoření pomáhaly a komentovaly.

Shodly jsme se na tom, že ve středu by mělo být něco/někdo, kdo vystihuje nás samotné. Zaujala mě informace, že by to neměla být fotka nás samotných, jelikož „to už jsme“ a proto bychom tam měli dát fotku nějaké ženy, která nás nějak zaujme, vizuálně přitáhne. (A nezáleží na tom, kdo je to, při tvoření je to jen obrátek, ve kterém si my něco projektujeme, co je potřeba.)

Já vytvořila dvě koláže. První je taková světlá a čistá a představuje můj zájem o stravu, touhu cestovat a tak nějak být v podpůrném partnerství.

Na druhé koláži jsem nechala vyřádit svou vnitřní černou Lilith a lepila jsem tam své touhy ohledně těla, sexuality a pozemských smyslností a záležitostí.

Pro mě bude tabulka inspirací a věřím, že i nějakým vnitřním duchovním hybatelem.

Postupně v nich začínám nacházet smysl a poselství.

A co vy? Tvoříte nástěnky vizí? Pustíte se do toho taky? Jaké bude vaše tvoření?

ZDRAVÍm vás!

Táňa Taliesi Ratajová
Divokaduse.cz
Více o mně  | Taliesi.com  | Kontakt

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *