Materiály

Tabulka ženských fází
Pro jednoduchý přehled o ženském cyklu jsem připravila tuto tabulku korespondencí. Můžete v ní najít souvislosti ženských fází s božstvy, ambicemi, náladami, aktivitou či měsícem.
Přečíst celé
Lunární omalovánka a pozorovací kalendář pro ženy
Když jsem začala pracovat se 4 fázemi menstruačního cyklu podle knihy Mirandy Gray Rudý měsíc, napadlo mě, že by bylo fajn mít nějaký kalendář, který bych mohla svému okolí dát najevo, ve které fázi se zrovna já nacházím. Jak mé tvoření dopadlo? Podívejte se zde.
Přečíst celé
Plánovací list pro ženy
Vytvořila jsem si plánovací list pro každý svůj cyklus v roce. Řekla jsem si, že by byla škoda ho s vámi nesdílet, překreslila jsem jej tedy do digitální podoby a níže ho najdete ke stažení.
Přečíst celé
Knihy a aplikace pro cyklické ženy
Zde jsou knihy, které mi při studiu ženské spirituality daly nejvíce. Také jsem prozkoumala pár aplikací pro sledování cyklu.   The Flow Perfektní aplikace navržená právě pro projekt Mirandy Gray. Používá stejné termíny jako v knize Cyklická žena. Aplikace je v angličtině. Ukazuje přesný den vaší fáze, pro začátek nové si vždy musíte kliknout. Ukazuje ovulační dny (oranžová)
Přečíst celé
Omalovánka a kalendář
Zanechat ohlas
Ohlas

Je zde něco, co se Vám líbí, co Vám pomohlo a rádi byste se o to podělili? Budu vděčná za Váš ohlas! Děkuji

Napište mi

Jde něco, co byste zde chtěli vidět? Máte nápady, připomínky nebo otázky? Ráda se s Vámi spojím nebo jen tak popovídám. 🙂

 

Napište mi na tana@divokaduse.cz

 

Táňa