Divokáduše.cz

O mně

Jsem Táňa Taliesi Ratajová, narozena roku 1990 v Opavě.

K přírodní spiritualitě jsem se dostala v roce 2012, kdy jsem začala aktivně navštěvovat druidské rituály v Praze oslavující Kolo roku. Od té doby jsem v této cestě našla a zároveň se seznámila s mnoha směry a náboženskými tradicemi. Má cesta je ateistická. Netíhnu k žádnému náboženskému dogmatu. Rozhodla jsem se svobodně prožívat svou náklonnost k přírodě, předkům, kořenům a bytostem duchovního světa. Ve své vestě volně studuji školu druidské spirituality Order of Bards, Ovats and Druids, která spojuje moderní seberozvojové techniky, přírodní povědomí a témata vlastní duše.

Dále se na své cestě věnuji ženské spiritualitě, kterou velmi ovlivnilo mé studium díla Mirandy Gray a následný průzkum těchto témat na mé vlastní osobě. O těchto tématech cykličnosti ženy a o mých vlastních poznatcích si můžete přečíst na těchto stránkách.

Má cesta je protkaná uměním. Svou přezdívku Taliesi jsem zvolila náhodou. I tak je však odkazem k dávnému keltskému umělci Taliesinovi. Věnuji se grafickému designu, digitální malbě, fotografování, hudbě a básním a toto vše se snažím skloubit ve svém celkovém dílu, kterým je tvoření, pravda duše a naplňující pestrobarevný život.

Mé umělecké projekty:
www.taliesi.com

Kontakt:
Táňa Taliesi Ratajová
tana@divokaduse.cz