Pravidla vlčice pro život

Náhodou jsem listovala v knize Ženy, které běhaly s vlky. Našla jsem stránku, kde jsou vypsána Všeobecná pravidla vlka pro život. Když jsem četla knihu poprvé, velmi mě zaujaly. Nyní se k nim vracím a přidávám své myšlenky.

JÍST

Pro mě znamená jíst hlavně zdravě, sportovat, upravovat se tak, ať se líbíme sobě a cítíme dobře.

ODPOČÍVAT

Relaxovat. Střídat období relaxace a konstruktivní aktivity. Naplňovat se harmonií a harmonickými myšlenkami, být v příjemném prostředí a věnovat se svým zájmům. A když přijdou ty myšlenky negativní, nebát se jich, zpracovat je a nechat je projít jak nejlépe to v daný moment umíme.

TOULAT SE

V Irsku jsem se naučila jednu věc a to: Změna místa je změna v nás. A to je vždy přínosné. Objevovat nová místa, cestovat a toulat se jak v krajině našeho světa, tak v krajinách magických a šamanských. Také se někdy jen tak ztratit, vyčistit a znovu se nalézt. Někdy jen tak jít, neřešit cestu, jen po ní kráčet a důvěřovat jí.

 

MILOVAT DĚTI

Poznat mateřskou lásku, být miláčkem i maminkou a užít si to. Také naučit se rozeznávat různé druhy a stupně lásky od mateřské, po partnerskou, platonickou, přátelskou a všeobjímající. 🙂

 

HAŠTEŘIT SE ZA MĚSÍČNÍHO SVITU

Užívat si čas s ostatními přáteli, slavit esbaty a sabaty, připíjet a vzdávat hold životu a duchům, vzdávat úctu bohům, hvězdám a Luně. Zpívat a tancovat. Společně. Protože štěstí je opravdové pouze, když je sdílené.

 

NASTRAŽIT UŠI

Říci si o psychickou ochranu svým patronům, učit se psychickou ochranu sama za sebe. Uvědomovat si moc přívěšků, amuletů, oblečení a prostředí, kterým se obklopujeme. Modlit se a ve svých modlitbách a chránit sebe i ostatní.

 

STARAT SE O KOSTI

Sbírat kosti, tedy nezničitelnou životní sílu. Hledat a nacházet spojení s divokým já. Dechem říci pravdu o své síle a potřebě, kterou ještě možná ani neznáme. Vdechovat formu tomu, co potřebuje obnovit. Prožívat pouť duše, kdy se setkáváme s hlubokou důvěrnou láskou a velkým citem sami k sobě a ke světu.

 

MILOVAT SE

Milovat sebe sama, milovat své tělo. Dopřát tělu fyzickou lásku a blízkost.
Měnit se – vyměňovat to, co už mi dále neslouží (fyzicky a i psychicky) za nové. Učit se.

 

ČASTO VÝT

Často se smát. Vybíjet svou negativní energii.Měnit se. Tvořit posvátné oltáře oltáře. Zpívat písně světu i sobě. Vyjádřit své nejlepší já ve všech životních cestách jako je práce, místo, vztahy a rozvoj. Tvořit. Vytvářet umění i svět v sobě a okolo sebe.

Táňa Taliesi Ratajová, více o mně

  • WordPress
  • Facebook
  • Google Plus

One Response to Pravidla vlčice pro život

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Omalovánka a kalendář
Zanechat ohlas
Ohlas

Je zde něco, co se Vám líbí, co Vám pomohlo a rádi byste se o to podělili? Budu vděčná za Váš ohlas! Děkuji

Napište mi

Jde něco, co byste zde chtěli vidět? Máte nápady, připomínky nebo otázky? Ráda se s Vámi spojím nebo jen tak popovídám. 🙂

 

Napište mi na tana@divokaduse.cz

 

Táňa