Divokáduše.cz

Pravidla vlčice pro život

Náhodou jsem listovala v knize Ženy, které běhaly s vlky. Našla jsem stránku, kde jsou vypsána Všeobecná pravidla vlka pro život. Když jsem četla knihu poprvé, velmi mě zaujaly. Nyní se k nim vracím a přidávám své myšlenky.

JÍST

Pro mě znamená jíst hlavně zdravě, sportovat, upravovat se tak, ať se líbíme sobě a cítíme dobře.

ODPOČÍVAT

Relaxovat. Střídat období relaxace a konstruktivní aktivity. Naplňovat se harmonií a harmonickými myšlenkami, být v příjemném prostředí a věnovat se svým zájmům. A když přijdou ty myšlenky negativní, nebát se jich, zpracovat je a nechat je projít jak nejlépe to v daný moment umíme.

TOULAT SE

V Irsku jsem se naučila jednu věc a to: Změna místa je změna v nás. A to je vždy přínosné. Objevovat nová místa, cestovat a toulat se jak v krajině našeho světa, tak v krajinách vnitřních. Také se někdy jen tak ztratit, abychom se mohli znovu se nalézt. Někdy jen tak jít, neřešit cestu, jen po ní kráčet a důvěřovat jí.

MILOVAT DĚTI

Poznat mateřskou lásku, být miláčkem a užít si to. Také naučit se rozeznávat různé druhy a stupně lásky od mateřské, po partnerskou, platonickou, přátelskou a všeobjímající.
Pečovat o své projekty, místa a vztahy jako o své vlastní děti.

HAŠTEŘIT SE ZA MĚSÍČNÍHO SVITU

Užívat si čas s přáteli, slavit velké i malé životní rituály, vzdávat hold životu, hvězdám, svým snům a Luně. Zpívat a tancovat. Společně. Protože štěstí je opravdové pouze, když je sdílené.

NASTRAŽIT UŠI

Říci si o psychickou ochranu svým spřízněným bytostem, učit se psychickou ochranu sama za sebe. Uvědomovat si moc talismanů, oblečení, jídla a prostředí, kterým se obklopujeme. Nastažit uši vůči svým vlastním myšlenkám a umět rozeznat, které jsou ty mé, které cizí, které jsou konstruktivní a inspirativní a ty, které jsou zavádějící a je lepší je prozkoumat (a nejlépe i najít místo kde vznikly).
Modlit se a ve svých modlitbách a chránit sebe i ostatní.

STARAT SE O KOSTI

Sbírat kosti. Kosty jsou zde obratem pro nezničitelnou životní sílu. Hledat a nacházet spojení se svým divokým já.  Vdechovat formu tomu, co potřebuje obnovit. Pustit, co potřebuje být propuštěno. Podpořit, co je potřeba podpořit. Načít vše nové, co potřebuje nový start. Prožívat pouť duše, kdy se setkáváme s hlubokou důvěrnou láskou, inspirací a velkým citem sami k sobě a ke světu.

MILOVAT SE

Milovat sebe sama, milovat své tělo. Dopřát tělu fyzickou lásku a blízkost.
Měnit se – vyměňovat to, co už mi dále neslouží (fyzicky a i psychicky) za nové. Učit se.
Milovat se navzájem. Milovat své blízké. A tomu co nemáme rádi se snažit s láskou porozumět.

ČASTO VÝT

Často se smát. Vybíjet konstruktivně svou negativní energii. Měnit se. Tvořit posvátné oltáře. Zpívat písně světu i sobě. Vyjádřit své nejlepší já ve všech životních cestách jako je práce, místo, vztahy a rozvoj. Tvořit. Vytvářet umění i svět v sobě a okolo sebe. Cestovat, poznávat nové kraje, nechat se jimi inspirovat a tu inspiraci nést dál.

Táňa Taliesi Ratajová
Divokaduse.cz
Více o mně  | Umělecké projekty  | Kontakt

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *