Jsem Táňa Taliesi Ratajová, narozena roku 1990 v Opavě.

K přírodní spiritualitě jsem se dostala v roce 2012, kdy jsem začala aktivně navštěvovat druidské rituály v Praze oslavující Kolo roku. Od té doby jsem v této cestě našla a zároveň se seznámila s mnoha směry a náboženskými tradicemi. Má cesta je ateistická. Netíhnu k žádnému náboženskému dogmatu. Rozhodla jsem se svobodně prožívat svou náklonnost k přírodě, předkům, kořenům a bytostem duchovního světa. Ve své vestě volně studuji školu druidské spirituality Order of Bards, Ovats and Druids, která spojuje moderní seberozvojové techniky, přírodní povědomí a témata vlastní duše.

 

Dále se na své cestě věnuji ženské spiritualitě, kterou velmi ovlivnilo mé studium díla Mirandy Gray a následný průzkum těchto témat na mé vlastní osobě. O těchto tématech cykličnosti ženy a o mých vlastních poznatcích si můžete přečíst na těchto stránkách.

Dále se věnuji tématu lásky, partnerství, sexuality a tantry.

Má cesta je protkaná uměním. Svou přezdívku Taliesi jsem zvolila náhodou. I tak je však odkazem k dávnému keltskému umělci Taliesinovi. Věnuji se grafickému designu, digitální malbě, fotografování, hudbě a básním a toto vše se snažím skloubit ve svém celkovém dílu, kterým je tvoření, pravda duše a naplňující pestrobarevný život.

Mé umělecké projekty:
www.taliesi.com

Kontakt:
Táňa Taliesi Ratajová
tana@divokaduse.cz

 

Zanechat ohlas
Ohlas

Je zde něco, co se Vám líbí, co Vám pomohlo a rádi byste se o to podělili? Budu vděčná za Váš ohlas! Děkuji

Napište mi

Jde něco, co byste zde chtěli vidět? Máte nápady, připomínky nebo otázky? Ráda se s Vámi spojím nebo jen tak popovídám. 🙂

 

Napište mi na tana@divokaduse.cz

 

Táňa