Víte v jakém znamení je Váš astrologický aspekt Černé Lilith? Často se na to přátel ptám, i těch, kteří na astrologii nevěří. Černá Lilith je podle mě archetypem, kterým je třeba se zabývat, ať už věříte v cokoli. Může totiž hodně napovědět o vaší osobnosti a ukázat na skrytá místa v duši. 

Černá Lilith v nás často zobrazuje témata stínů, magie, sexuality, vědomí těla, manipulace, závislosti, ale také tvoření a cesty léčení. Může nám ukázat jak tuto velkou sílu využít k prospěchu.

Já se se svým aspektem Černé Lilith často peru, hledám, jak vypadá, jak se projevuje. Uvědomuji si, že to není ona – nějaká skrytá část mojí osobnosti, ale, že to jsem já – moje rozhodnutí, moje činy a moje myšlenky, které nemohu svádět na svou neobjevenou část. 

Černá Lilith může totiž s vaším světem pěkně zatočit. Může se objevit jako nezměrná, nezušlechtěná, zuřící a sršící síla. Může se projevit různě a v různých situacích. V mé osobě je to navíc síla opačná, snad doplňující. Na jednu stranu jsem přírodní, pomalý a uzemněný Býk, na druhou stranu je můj aspekt Černé Lilith v tom nejtemnějším znamení, které představuje sílu tvoření i ničení samotnou. Téhle své části se často bojím, jsem na ni naštvaná, ale nakonec ji vždy s láskou přijmu, je to přece kousek mě samotné. 

Proč vám to píšu? Ráda bych vás vyzvala k tomu, abyste si také zjistili v jakém znamení je vaše Černá Lilith. Já jsem tento archetyp znala už déle, ale teprve nedávno jsem se více začala zajímat o konkrétní znamení a jeho podobu. 

A můj Štír s sebou nese mnoho materiálu k učení sama o sobě a také snahu jej začlenit do života. Můj aspekt s sebou nese zatracení nebo zasvěcení. Nese s sebou tvoření, ničení, témata závislosti, manipulace, pochybnosti, ale také léčení, ženskost a cestu ke světlu skrze překonávání výzev. 

Co vám může dát vaše Černá Lilith?

Zjistěte si v jakém znamení je vaše Černá Lilith a porozumíte o kousek více sami sobě. Nakreslete si ji, udělejte si poznámky z materiálů a videí o ní, které přikládám níže. 

Kromě znamení zvěrokruhu máme svou Lilith také v určitém astrologickém domě. To nese další témata, která celou lekci o ní mohou doplnit.

Svá selhání a životní rozhodnutí můžeme často dávat za příčinu něčemu, co nechápeme. Něčemu, co o sobě nevíme. Někdy to může být tato nepochopená část nás samých jako je Černá Lilith. Ta ve výsledku potřebuje přijetí do své síly a uznání. 

Když jsem přijata sama sebou ( já přijímám svou Černou Lilith a ona přijímá mě), nepotřebuji přijetí a uznání ostatních.

O znamení své Černé Lilith si můžete načíst různé materiály, poslechnout videa nebo také se na ni napojit skrze meditaci nebo šamanskou cestu.

Důležité zůstává vidět svět okolo sebe a všechny v něm jako zrcadlo, učební materiál, zjišťovat si věci o sobě, i s respektem o svém okolí a nezapomenout si užít cestu, život, smích a všechny prožitky s tím spojené.

Přeji pěkné objevování!

Své znamení Černé Lilith si můžeš zjistit tady:

Po výpočtu si najdi aspekt Černá Luna níže na stránce:

https://osobni-horoskop.najdise.cz/

Další zdroje o Černé Lilith, česky:

http://lilith-prakticky.blogspot.com/2017/01/lilith-ve-znamenich.html

https://astro.poradna.top/cerna-luna-lilith/

Videa a články o Černé Lilith, anglicky:

https://cafeastrology.com/black-moon-lilith-signs-houses.html

Černá Lilith ve znameních:

Černá Lilith v domech:

Komentovat

Tyto stránky používají cookies, aby Ti nabídly lepší zážitek z prohlížení. Prohlížením tohoto webu souhlasíš s použitím cookies.